EN
TR

Karsak Ambalaj, sektörde 25 yılı aşkın deneyimi olan Yıldırım Karsak ve Aydan Karsak tarafından 2006 yılında kurulmuş olup müşteri memnuniyetini her zaman ön sırada tutarak, yüksek kaliteli makinelerin zamanında teslimi ve güçlü bir satış sonrası destek hizmeti misyonu ile ilerlemektedir. 

Kurulduğu günden bu yana uzman satış ve teknik servis kadrosu ile bir çok uluslararası firma ve her sektörden güçlü yerel şirket için ambalajlama hattı ve hat sonu çözümleri sunan Karsak Ambalaj, koli bantlama, çemberleme, streçleme, paletleme, şrinkleme gibi geniş bir ürün yelpazesinde müşterilerine hizmet vermektedir.

Günümüze dek 400’den fazla müşteriye hizmet veren Karsak Ambalaj koli bantlama ve streçleme alanında lider İtalyan SIAT'ın yanı sıra termal bantlama makineleri üreticisi Bandall, otomatik paletleme makineleri üreticisi Lorenz Pan, wrap-around kutulama ve şrinkleme makinelerinde uzman Meypack gibi dünya çapında önde gelen bir çok ambalaj makinesi üreticisi firmanın Türkiye temsilciliğini üstlenmektedir.COPYRIGHT 2016 | Karsak Ambalaj ve Dış Ticaret Ltd. Sti.
cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry