EN
TR

Şirketimizin kurucusu Yıldırım KARSAK 1972 yılında Fransız Saint-Joseph Lisesini bitirdikten sonra Viyana'da işletme eğitimi gördü. İş hayatına Koç Holding Ticari İşler Koordinatölüğü'nde adım attıktan sonra İktisadi Kalkınma Vakfı ve Otomarsan gibi kuruluşlarda görev aldı. 1987 yılında Önsel A.Ş.ambalaj makineleri departmanında satış sorumluluğunu üstlendi.

Bu yıllarda ülkemizde ambalajın öneminin kavranmasında büyük katkıları oldu. Kaliteli makine ithalatı ile etkin bir teknik servis hizmeti sunmayı her zaman ön planda tuttu. Uzun yıllar Önsel A.Ş.'nin ambalaj makineleri satış koordinatörlüğünü yürüttükten sonra 2001 yılında bu şirketin Ofis Teknik A.Ş.'ye devri ile bu kez yeni şirketin ambalaj makineleri satış koordinatörü oldu.

Yıldırım Karsak, Nisan 2006'da kimya mühendisi olan eşi Aydan Karsak ile birlikte KARSAK AMBALAJ'ı kurarak İtalyan ambalaj makineleri üreticisi ROBOPAC'ın Türkiye Genel Distribütörlüğünü aldı. Yüksek sektörel tecrübe ve uzmanlığı sayesinde Karsak Ambalaj bir taraftan mevcut distribütörlüklerini başarıyla devam ettirirken diğer taraftan da ürün yelpazesinizi genişleterek dünya çapında önde gelen çeşitli firmaların Türkiye temsilcisidir ve ürünlerinin aktif satış ve teknik servis hizmetini üstlenmiş bulunmaktadır.COPYRIGHT 2016 | Karsak Ambalaj ve Dış Ticaret Ltd. Sti.