EN
TR

ACMI

ACMI S.p.A. yüksek teknoloji şişeleme ve paketleme hatlarının üretiminde uzmanlaşmış bir İtalyan firmasıdır. Merkezi Parma bölgesinde Fornovo Taro’da bulunan firma yiyecek ve içecek endüstrisinde paletleme ve palet boşaltma makineleri üreticisi olarak başladığı yolculuğuna tüm paketleme süreçlerinde uzmanlaşarak devam etmiştir.

ACMI bir çok sistemin patentini almış ve defalarca kez ambalaj sektöründe önemli inovasyonlara imza atmıştır. Firmanın üstün becerisi Twisterbox katman oluşturma sistemi gibi ambalajlamada yeni çığır açan ürünler ile kanıtlanmıştır.

Ürün sanayileşme konseptlerinin uygulanması ve ambalaj makinelerinde robot sistemlerin kullanımı ACMI’yi pazarda öne çıkarmış ve performans, güvenilirlik ve dayanıklılık açısından lider konuma gelmesini sağlamıştır.

2011 yılında ACMI S.p.A Compakt model paletleme makinesinin tasarımı ile “Special Automation Ecohitech Ödülü”’nü kazanmıştır. 1998 yılında başlatılan Ecohitech Ödülü yenilikçi teknolojilerin ve çözümlerin kullanımı ile çevreye fayda açısından önemli sonuçlar elde eden firma ve kuruluşlara verilen en önemli ödüldür.

COPYRIGHT 2016 | Karsak Ambalaj ve Dış Ticaret Ltd. Sti.